Date Teams/Event Time Score Links
Dec. 16 vs. Ozarks @ Nashville, Tenn. 9:00 AM EST
  Gator Boots Duals
  vs. Wisconsin-Oshkosh @ Nashville, Tenn. 12:30 PM EST
  Gator Boots Duals
  vs. Alma @ Nashville, Tenn. 4:00 PM EST
  Gator Boots Duals
Dec. 19 Franklin 7:00 PM
  vs. Willamette @ Oahu, Hawaii 7:00 PM
  Hoop N Surf Classic
Dec. 20 vs. Christopher Newport @ Oahu, Hawaii 6:00 PM
  Hoop N Surf Classic
Dec. 30 at Mount St. Joseph 3:00 PM
  Bridge Shootout
Jan. 03 Westminster * 5:30 PM
  Westminster * 7:30 PM
Jan. 06 vs. Waynesburg Invitational @ Waynesburg, Pa.
  vs. Saints Classic @ Newport, Ky.
  vs. Saints Classic @ Newport, Ky.
  at Geneva * 1:00 PM
  at Geneva * 3:00 PM
Jan. 07 vs. Saints Classic @ Newport, Ky.
  vs. Saints Classic @ Newport, Ky.
Jan. 10 at Waynesburg * 5:30 PM
  at Waynesburg * 7:30 PM
Jan. 13 vs. Spartan Mat Classic @ North Manchester, Ind.
  vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  at Washington & Jefferson * 2:00 PM
  at Washington & Jefferson * 4:00 PM
Jan. 14 vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
  vs. Buckeye Baker Classic @ Columbus, Ohio
Jan. 17 Saint Vincent * 5:30 PM
  Saint Vincent * 7:30 PM
Jan. 19 Waynesburg * 5:00 PM
Jan. 20 vs. Max Servies Duals @ Crawfordsville, Ind.
  vs. Robert H. Johnson Wabash Invitational @ Crawfordsville, Ind. 11:00 AM
  vs. Muskie Mash @ Zanesville, Ohio
  vs. Robert H. Johnson Wabash Invitational @ Crawfordsville, Ind. 11:00 AM
  vs. Muskie Mash @ Zanesville, Ohio
  Grove City * 1:00 PM
  Grove City * 3:00 PM
Jan. 21 vs. Mountaineer Classic @ Parkersburg, W.Va.
Jan. 24 at Thiel * 5:30 PM
  at Thiel * 7:30 PM
Jan. 26 vs. Pete Willson Wheaton Invitational @ Wheaton, Ill.
  vs. Engineer Invitational @ Terre Haute, Ind. 5:30 PM
  vs. Engineer Invitational @ Terre Haute, Ind. 5:30 PM
Jan. 27 vs. Pete Willson Wheaton Invitational @ Wheaton, Ill.
  at Chatham * 1:00 PM
  at Chatham * 3:00 PM
Jan. 31 Bethany * 5:30 PM
  Bethany * 7:30 PM
Feb. 02 Thiel * 6:00 PM
  at Thomas More
  Super Bowl - Erlanger, Ky.
Feb. 03 vs. John Summa Invitational @ Berea, Ohio
  vs. Bob Shannon Invitational @ Granville, Ohio
  vs. Norse Classic @ Erlanger, Ky.
  vs. Bob Shannon Invitational @ Granville, Ohio
  vs. Norse Classic @ Erlanger, Ky.
  Geneva * 1:00 PM
  Geneva * 3:00 PM
Feb. 04 vs. Eagle Classic @ Lexington, Ky.
  vs. Eagle Classic @ Lexington, Ky.
Feb. 07 at Westminster * 6:00 PM
  at Westminster * 8:00 PM
Feb. 09 at Northern Kentucky 8:00 PM
  Indoors at Five Seasons Sports Club - Crestview Hills, Ky.
Feb. 10 vs. Presidents' Athletic Conference Championship % @ Waynesburg, Pa.
  Waynesburg * 1:00 PM
  Waynesburg * 3:00 PM
Feb. 14 at Saint Vincent * 5:30 PM
  at Saint Vincent * 7:30 PM
Feb. 17 vs. DePauw Classic @ Greencastle, Ind. 11:00 AM
  vs. PAC Championship @ TBA
  vs. DePauw Classic @ Greencastle, Ind. 11:00 AM
  Washington & Jefferson * 1:00 PM
  Washington & Jefferson * 3:00 PM
Feb. 18 vs. PAC Championship @ TBA
Feb. 20 vs. TBA % @ Higher Seed 7:00 PM
  PAC Tournament Quarterfinals
Feb. 22 vs. PAC Indoor Championship @ Youngstown, Ohio 2:00 PM
  vs. PAC Indoor Championship @ Youngstown, Ohio 2:00 PM
  vs. TBA % @ Higher Seed 7:00 PM
  PAC Tournament Semifinals
Feb. 24 vs. TBA % @ Higher Seed 7:00 PM
  PAC Tournament Final
Feb. 25 Berea 1:00 PM
Mar. 02 vs. ONU Last Chance Qualifier @ Ada, Ohio
  vs. ONU Last Chance Qualifier @ Ada, Ohio
  vs. TBA % @ TBA TBA
  NCAA Tournament - First Round
Mar. 03 vs. ONU Last Chance Qualifier @ Ada, Ohio
  vs. ONU Last Chance Qualifier @ Ada, Ohio
  vs. TBA % @ TBA TBA
  NCAA Tournament - Second Round
  at Muskingum 4:00 PM
Mar. 05 vs. TBA @ Hilton Head, S.C. TBA
Mar. 07 vs. TBA @ Hilton Head, S.C. TBA
Mar. 08 vs. TBA @ Hilton Head, S.C. TBA
Mar. 09 vs. NCAA Division III Indoor Championship @ Birmingham, Ala.
  vs. NCAA Division III Indoor Championship @ Birmingham, Ala.
  vs. TBA % @ TBA TBA
  NCAA Tournament - Sectional Semifinals
Mar. 10 vs. NCAA Division III Indoor Championship @ Birmingham, Ala.
  vs. NCAA Division III Indoor Championship @ Birmingham, Ala.
  vs. TBA % @ TBA TBA
  NCAA Tournament - Sectional Final
Mar. 13 Hanover 4:00 PM
Mar. 14 Centre 4:00 PM
Mar. 16 vs. TBA % @ Salem, Va. TBA
  NCAA Tournament - Championship Semifinal
  Ohio Northern 4:00 PM
Mar. 17 vs. RHIT Early Bird Invitational @ Terre Haute, Ind. 12:30 PM
  vs. RHIT Early Bird Invitational @ Terre Haute, Ind. 12:30 PM
  vs. TBA % @ Salem, Va. TBA
  NCAA Tournament - Championship Final
  Ohio Northern 12:00 PM
  at Franklin 1:00 PM
  at Franklin 1:00 PM
  Ohio Northern 2:30 PM
Mar. 21 Spalding 4:00 PM
Mar. 23 at Westminster * 3:30 PM
Mar. 24 at Waynesburg * 11:00 AM
  Waynesburg * 12:00 PM
  Waynesburg * 2:30 PM
Mar. 25 at Saint Vincent * TBA
  Bethany * 12:00 PM
  at Marietta 2:00 PM
Mar. 27 at Wilmington 4:00 PM
Mar. 28 at Centre 7:00 PM
Mar. 29 at Wittenberg 5:00 PM
Mar. 30 at Washington & Jefferson 6:00 PM
Mar. 31 vs. Hanover Invitational @ Hanover, Ind. 11:00 AM
  vs. Hanover Invitational @ Hanover, Ind. 11:00 AM
  at Washington & Jefferson * 10:00 AM
  at Washington & Jefferson * 12:00 PM
  Earlham * 1:00 PM
  at Washington & Jefferson * 2:30 PM
Apr. 03 at Heidelberg 4:00 PM
Apr. 04 at Chatham * 12:00 PM
  at Chatham * 2:30 PM
  Franklin * 3:30 PM
  at Earlham 4:00 PM
Apr. 07 vs. DePauw Invitational @ Greencastle, Ind. 12:00 PM
  vs. DePauw Invitational @ Greencastle, Ind. 12:00 PM
  at Bethany * 12:00 PM
  at Bethany * 2:30 PM
Apr. 08 Chatham * 1:00 PM
  Saint Vincent * 1:00 PM
Apr. 10 at Transylvania * 4:00 PM
  Wittenberg 4:00 PM
Apr. 11 at Spalding 4:00 PM
  Mount St. Joseph 4:30 PM
Apr. 13 Waynesburg * 3:30 PM
Apr. 14 vs. Univ. of Cumberlands Invite @ Williamsburg, Ky. 10:00 AM
  vs. Univ. of Cumberlands Invite @ Williamsburg, Ky. 10:00 AM
  Grove City * 10:00 AM
  Thiel * 12:00 PM
  Thiel * 2:30 PM
Apr. 15 Thiel * 12:00 PM
  Thiel * 1:00 PM
  at Transylvania * 1:00 PM
Apr. 17 Grove City * 12:00 PM
  Grove City * 2:30 PM
Apr. 18 at Mount St. Joseph * 7:00 PM
Apr. 21 vs. MSJ Invitational @ Cincinnati, Ohio 11:00 AM
  vs. MSJ Invitational @ Cincinnati, Ohio 11:00 AM
  Westminster * 12:00 PM
  Westminster * 2:30 PM
  Geneva * 4:30 PM
Apr. 22 at Washington & Jefferson * TBA
  at Franklin 2:00 PM
  Marietta 3:30 PM
Apr. 25 vs. PAC Outdoor Championship @ New Wilmington, Pa. 4:00 PM
  vs. PAC Outdoor Championship @ New Wilmington, Pa. 4:00 PM
  Hanover * 3:30 PM
  at Otterbein 4:00 PM
Apr. 26 vs. PAC Outdoor Championship @ New Wilmington, Pa. 2:00 PM
  vs. PAC Outdoor Championship @ New Wilmington, Pa. 2:00 PM
Apr. 28 at Westminster * 12:00 PM
  at Geneva * 12:00 PM
  at Geneva * 2:30 PM
May. 04 vs. Billy Hayes Invitational @ Bloomington, Ind.
  vs. Billy Hayes Invitational @ Bloomington, Ind.
May. 05 Saint Vincent * 12:00 PM
  Saint Vincent * 2:30 PM
May. 06 DePauw 1:00 PM
May. 17 vs. Great Lakes NCAA Final Qualifier @ Delaware, Ohio
  vs. Great Lakes NCAA Final Qualifier @ Delaware, Ohio
May. 24 vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
  vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
May. 25 vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
  vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
May. 26 vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
  vs. NCAA Division III Outdoor Championship @ La Crosse, Wis.
* Conference
% Post season
Bold team: Home event