Date Teams/Event Time Score Links
Aug. 25 at Millikin TBA
  at Illinois Tech TBA
Aug. 31 Wilmington 2:30 PM
Sep. 01 vs. Queen City Invitational @ Highland Heights, Ky. 9:00 AM
  vs. Queen City Invitational @ Highland Heights, Ky. 9:00 AM
  vs. Otterbein @ Erie, Pa. 12:00 PM
  Herb Lauffer Memorial Tournament
  at N.C. Wesleyan 12:00 PM
Sep. 02 at Franklin Doubles Tournament TBA
  at Franklin 12:00 PM
  Doubles Tournament
  vs. Baldwin Wallace @ Erie, Pennsylvania; Penn State Behrend College 12:00 PM
  at Hanover 1:00 PM
Sep. 05 Capital 4:30 PM
Sep. 06 Transylvania 2:00 PM
Sep. 07 Transylvania 3:00 PM
  Covington Cathollic - Park Hills, Ky.
  at Wheaton (Ill.) 7:00 PM
  Bob Baptista Invitational
Sep. 08 vs. Kentucky Invitational @ Lexington, Ky.
  vs. Kentucky Invitational @ Lexington, Ky.
  at Western Kentucky TBA
  at Washington & Jefferson 1:00 PM
  at Hanover 1:30 PM
  at Rose-Hulman 2:00 PM
  vs. Aurora @ Wheaton, Ill. 4:30 PM
  Bob Baptista Invitational
Sep. 09 at Bethany 12:00 PM
Sep. 10 at Wittenberg 4:00 PM
  Covington Cathollic - Park Hills, Ky.
Sep. 11 at Otterbein 7:00 PM
Sep. 12 at Anderson 5:00 PM
Sep. 13 Franklin 4:30 PM
Sep. 14 vs. National Catholic Invitational @ South Bend, Ind.
  vs. National Catholic Invitational @ South Bend, Ind.
  at Capital 4:00 PM
Sep. 15 Kent State TBA
  at Marietta 12:00 PM
  Wis.-Platteville 12:00 PM
  at Sewanee 1:00 PM
  Kenyon 4:00 PM
Sep. 16 at Muskingum 12:00 PM
  vs. Emory @ Sewanee, Tenn. 2:30 PM
Sep. 18 at Ohio Northern 7:00 PM
Sep. 19 at Muskingum 5:00 PM
  at Centre 7:00 PM
Sep. 21 at ITA Small College Tournament TBA
Sep. 22 vs. Miami Invitational @ Oxford, Ohio
  vs. Miami Invitational @ Oxford, Ohio
  Xavier TBA
  at ITA Small College Tournament TBA
  at Ohio Northern 1:00 PM
  at Huntingdon 2:00 PM
  at Capital 7:00 PM
Sep. 23 at ITA Small College Tournament TBA
Sep. 24 DePauw 5:00 PM
Sep. 26 Mount St. Joseph 4:30 PM
  at Denison 7:00 PM
Sep. 28 at ITA Small College Tournament TBA
Sep. 29 vs. Louisville Invitational @ Louisville, Ky.
  vs. Louisville Invitational @ Louisville, Ky.
  at Southern Indiana TBA
  at ITA Small College Tournament TBA
  at St. Lawrence 1:00 PM
  Grove City 2:00 PM
Sep. 30 at ITA Small College Tournament TBA
Oct. 01 at Manchester 4:00 PM
Oct. 02 at Miami-Middletown 4:00 PM
Oct. 03 at Ohio Wesleyan 7:00 PM
Oct. 05 at Berea 4:30 PM
  at Berea 4:30 PM
Oct. 06 at Eastern Kentucky TBA
  at Kenyon 1:00 PM
  at Emory & Henry 1:00 PM
  Defiance 2:00 PM
Oct. 07 Shawnee St. 12:00 PM
  Shawnee St. 12:00 PM
Oct. 10 at Wittenberg 4:00 PM
  at Wittenberg 7:00 PM
Oct. 13 vs. Evansville Invitational @ Evansville, Ind.
  vs. Evansville Invitational @ Evansville, Ind.
  Marshall TBA
  Muhlenberg 12:00 PM
  Homecoming
  at Johnson University Tennessee 1:00 PM
  at North Park 5:00 PM
  at Georgetown (Ky.) 7:00 PM
Oct. 14 at Centre 1:00 PM
Oct. 17 at Denison 7:00 PM
Oct. 18 at Carnegie Mellon 7:00 PM
Oct. 20 at St. Scholastica 1:00 PM
  Olivet 2:00 PM
  at Maryville (Tenn.) 6:00 PM
Oct. 21 vs. Piedmont @ Maryville, Tenn. 2:00 PM
Oct. 22 at Centre 7:00 PM
Oct. 27 vs. ACAA Championship @ Delhi, N.Y. 11:00 AM
  vs. ACAA Championship @ Delhi, N.Y. 12:00 PM
  at TBA TBA
  MCRC Tournament
  at Wooster 2:30 PM
  at Geneva 5:00 PM
Oct. 29 Lincoln (Ill.) 4:00 PM
Nov. 03 vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Semifinals
  vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Semifinals
  Lake Erie 12:00 PM
Nov. 04 vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Finals
  vs. TBA % @ Hancock, Mich. TBA
  ACAA Championship Finals
Nov. 09 at Emory & Henry 6:00 PM
  at Wheaton (Ill.) 8:00 PM
Nov. 10 vs. NCAA Division III Mideast Regional @ Center Valley, Pa.
  vs. NCAA Division III Mideast Regional @ Center Valley, Pa.
  at TBA TBA
  NSCRO Qualifier
  at Saint John's (Minn.) 2:00 PM
Nov. 13 at Case Western Reserve 7:00 PM
Nov. 14 at Wilmington 7:00 PM
Nov. 16 vs. Covenant @ Danville, Ky. TBA
  Centre Tournament
  Kent State-Tuscarawas 7:30 PM
  Coach Jim Connor Classic
Nov. 17 vs. Meredith @ Danville, Ky. TBA
  Centre Tournament
  Akron-Wayne 1:00 PM
  Coach Jim Connor Classic
Nov. 20 at Baldwin Wallace 7:00 PM
Nov. 24 vs. TBA @ Newport News, Va. TBA
  Christopher Newport Tournament
  Maryville (Tenn.) 4:00 PM
  Julie Costello Memorial Classic - presented by Barleycorn's
Nov. 25 vs. TBA @ Newport News, Va. TBA
  Christopher Newport Tournament
  La Roche 4:00 PM
  Julie Costello Memorial Classic - presented by Barleycorn's
Nov. 28 Ohio Northern 7:00 PM
Dec. 01 at Wis.-Whitewater 4:00 PM
Dec. 03 at Manchester TBA
  at Chicago 7:00 PM
Dec. 05 at Marietta 7:00 PM
  at Spalding 7:00 PM
Dec. 07 vs. TBA @ Walla, Walla, Wash. TBA
  Kim Evanger Raney Classic
Dec. 08 vs. TBA @ Walla, Walla, Wash. TBA
  Kim Evanger Raney Classic
Dec. 14 vs. Baldwin Wallace @ Holland, Mich. TBA
  Post Exam Jam
Dec. 15 vs. Hope/Finlandia @ Holland, Mich. TBA
  Post Exam Jam
  at Olivet 3:00 PM
Dec. 17 Emory & Henry 7:00 PM
Dec. 19 vs. TBA @ Miami, Fla. TBA
  The Exclusive Tournament
  vs. Chicago @ Lexington, Ky. 5:00 PM
  Dan Lane Classic
Dec. 20 vs. TBA @ Miami, Fla. TBA
  The Exclusive Tournament
  at Transylvania 5:00 PM
  Dan Lane Classic
Dec. 22 Mount St. Joseph 3:00 PM
  Bridge Shootout
Dec. 28 vs. Trine @ Alliance, Ohio TBA
  Mount Union Holiday Classic
  Centre 6:00 PM
Dec. 29 vs. TBA @ Greencastle, Ind. TBA
  Amy Hasbrook Memorial Classic
  vs. Adrian @ Alliance, Ohio TBA
  Mount Union Holiday Classic
Dec. 30 vs. TBA @ Greencastle, Ind. TBA
  Amy Hasbrook Memorial Classic
Jan. 02 Pikeville 6:00 PM
Jan. 03 Lindsey Wilson 7:00 PM
Jan. 05 at Texas-Dallas TBA
  Miami-Hamilton 2:00 PM
Jan. 07 at Mary Hardin-Baylor 8:00 PM
Jan. 09 at Ky. Wesleyan 8:00 PM
Jan. 19 Shawnee St. 3:00 PM
Jan. 26 at Geneva TBA
  at Geneva 3:00 PM
Jan. 30 at Saint Vincent 5:30 PM
Feb. 02 at Waynesburg 1:00 PM
Feb. 04 at Shawnee St. TBA
Feb. 09 Pikeville 4:30 PM
Feb. 10 Miami-Hamilton 3:00 PM
Feb. 16 at Centre TBA
  Wright St.-Lake 3:00 PM
Feb. 22 vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
Feb. 23 vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
  at Defiance TBA
Feb. 24 vs. TBA @ Birmingham, Ala. TBA
  Birmingham Southern Tournament
Mar. 02 at Ohio Wesleyan TBA
  vs. Earlham @ Delaware, Ohio TBA
  Ohio Wesleyan 1:00 PM
  Ohio Wesleyan 4:00 PM
Mar. 03 at Dayton 4:30 PM
Mar. 06 at Centre TBA
Mar. 11 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 12 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 13 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  Hanover 4:00 PM
Mar. 15 vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
  vs. TBA @ Hilton Head Island, S.C. TBA
Mar. 16 at Spalding 1:00 PM
  at Spalding 4:00 PM
Mar. 17 Spalding 2:00 PM
Mar. 19 Capital 3:00 PM
  at Transylvania 3:00 PM
  Franklin 4:00 PM
  Capital 5:00 PM
Mar. 23 Transylvania 1:00 PM
  Wittenberg 3:30 PM
  Transylvania 4:00 PM
  Wittenberg 5:30 PM
Mar. 24 Muskingum TBA
  Muskingum TBA
  at Transylvania 2:00 PM
Mar. 26 at Hanover 4:00 PM
Mar. 27 at Hanover 3:30 PM
  at Hanover 5:30 PM
Mar. 28 at Otterbein 3:00 PM
  at Otterbein 5:00 PM
Mar. 30 UC Clermont 1:00 PM
  UC Clermont 4:00 PM
Mar. 31 Denison TBA
  Denison TBA
  at Pikeville TBA
  Marietta 1:00 PM
Apr. 02 Centre 3:30 PM
  at Heidelberg 4:00 PM
  Centre 5:30 PM
Apr. 03 at Ohio Northern 4:00 PM
Apr. 06 at Albion 1:00 PM
  Dallas 1:00 PM
  at Albion 3:15 PM
  Dallas 4:00 PM
Apr. 07 Dallas 12:00 PM
  at Alma 1:00 PM
  at Alma 3:00 PM
Apr. 09 Wittenberg 4:00 PM
Apr. 10 Transylvania 3:30 PM
  Transylvania 5:30 PM
Apr. 13 at Johnson University Tennessee TBA
  at Saint Vincent 12:00 PM
  at Saint Vincent 3:00 PM
Apr. 14 at Trine TBA
  vs. DePauw @ Angola, Ind. TBA
  Rose-Hulman 1:00 PM
Apr. 16 Centre 4:00 PM
Apr. 17 at Wilmington 4:00 PM
Apr. 20 at Waynesburg 12:00 PM
  at Waynesburg 3:00 PM
Apr. 22 at Anderson 1:00 PM
  at Anderson 3:00 PM
Apr. 24 at Wooster 4:00 PM
Apr. 27 at Thiel 12:00 PM
  at Thiel 3:00 PM
Apr. 28 at Millikin TBA
Apr. 30 Wilmington 4:00 PM
May. 01 Otterbein 4:00 PM
May. 04 Bethany 1:00 PM
  Bethany 4:00 PM
May. 05 Anderson 1:00 PM
  Anderson 4:00 PM
% Post season
Bold team: Home event